Team

Het Team

Annemie Van den Neucker

directeur

directie@revaterlinde.be

Dr. Koen Moens

pediater - medisch directeur

Dr. Marc Hermans

kinder- en jeugdpsychiater

Dr. Geert Hoorens

neuropsychiater

Nathalie De Keers-maecker

administratief bediende

admin@revaterlinde.be

Chantal van Cappellen

onderhoud

maatschappelijk werker

admin@revaterlinde.be

Stephanie Daemen

Logopediste - dienstverantwoordelijke

stephanie@revaterlinde.be

Roselien De Maeyer

logopediste

roselien@revaterlinde.be

An Durt

Logopediste

an@revaterlinde.be

Nele Schok-kaert

logopediste

nele@revaterlinde.be

Xenia Colpaert

psychologe

xenia@revaterlinde.be

Marjolein Hondekyn

psychologe

marjolein@revaterlinde.be

Karlien Vancayzeele

psychologe

karlien@revaterlinde.be

Gaƫlle De Coster

psychomotorisch therapeute

gaelle@revaterlinde.be

Silke Bogaert

PSYCHOMOTORISCH THERAPEUTE / ERGOTHERAPEUTE

silke@revaterlinde.be

Hannah De Pooter

ergotherapeute

hannah@revaterlinde.be

Mia Ivens

ergotherapeute

mia@revaterlinde.be

contact

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten