Team

Het Team

Annemie Van den Neucker

directeur

directie@revaterlinde.be

Dr. Koen Moens

pediater - medisch directeur

Dr. Marc Hermans

kinder- en jeugdpsychiater

Dr. Geert Hoorens

neuropsychiater

Cindy De Croock

administratief bediende

admin@revaterlinde.be

Chantal van Cappellen

onderhoud

Jana De Smedt

maatschappelijk werker

jana@revaterlinde.be

Stephanie Daemen

Logopediste - dienstverantwoordelijke

stephanie@revaterlinde.be

Roselien De Maeyer

logopediste

roselien@revaterlinde.be

An Durt

Logopediste

an@revaterlinde.be

Xenia Colpaert

psychologe

xenia@revaterlinde.be

Melissa Frederickx

psychologe (erkenningsnr. 922117655)

melissa@revaterlinde.be

Karen Teugels

psychologe

karen@revaterlinde.be

Silke Bogaert

PSYCHOMOTORISCH THERAPEUTE / ERGOTHERAPEUTE

silke@revaterlinde.be

Gaëlle De Coster

psychomotorisch therapeute

gaelle@revaterlinde.be

Hannah De Pooter

ergotherapeute

hannah@revaterlinde.be

Sarah Vercruysse - interim

ERGOTHERAPEUTE

hannah@revaterlinde.be

Mia Ivens

ergotherapeute

mia@revaterlinde.be

contact