Team

Het Team

Annemie Van den Neucker

directeur

directie@revaterlinde.be

Dr. Koen Moens

pediater – medisch directeur

Dr. Geert Hoorens

neuropsychiater

Stephanie Daemen

kwaliteitscoƶrdinator

stephanie@revaterlinde.be

Ellen Spiessens

administratief bediende

admin@revaterlinde.be

Ignace Van Gasse

administratief bediende

admin@revaterlinde.be

Annemie Van Aken

administratief bediende

admin@revaterlinde.be

Chantal van Cappellen

onderhoud

INDRA MORNIE

maatschappelijk werker

indra@revaterlinde.be

An Durt

Logopediste

an@revaterlinde.be

Myrthe Konings

Logopediste

myrthe@revaterlinde.be

Nele Schok-kaert

logopediste

nele@revaterlinde.be

Martine Van Aken

logopediste

martine@revaterlinde.be

Lore Verlaet

logopediste

lore@revaterlinde.be

Marjolein Hondekyn

psychologe

marjolein@revaterlinde.be

Maren Vande Sompele

psychologe

maren@revaterlinde.be

lien van esbroeck

psychologe

lien@revaterlinde.be

Manon Goeminne

psychologe

manon@revaterlinde.be

Nele Declercq

psychologisch assistente

nele.d@revaterlinde.be

Dorien Blommaert

psychologisch assistente

dorien@revaterlinde.be

Gaƫlle De Coster

psychomotorisch therapeute

gaelle@revaterlinde.be

Aude Winderickx

PSYCHOMOTORISCH THERAPEUTE

aude@revaterlinde.be

Fien Goossens

psychomotorisch therapeute

fien@revaterlinde.be

Randi Berghman

psychomotorisch therapeute

randi@revaterlinde.be

Mia Ivens

ergotherapeute

mia@revaterlinde.be

Hannah De Pooter

ergotherapeute

hannah@revaterlinde.be

sarah vercruyssen

ergotherapeute – interim

interim@revaterlinde.be

contact

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten