Team

Het Team

Annemie Van den Neucker

directeur

directie@revaterlinde.be

Dr. Koen Moens

pediater - medisch directeur

Dr. Geert Hoorens

neuropsychiater

Dr. Heirbaut

kinderpsychiater

Ellen Spiessens

administratief bediende

admin@revaterlinde.be

Ignace Van Gasse

administratief bediende

admin@revaterlinde.be

Annemie Van Aken

administratief bediende

admin@revaterlinde.be

Chantal van Cappellen

onderhoud

INDRA MORNIE

maatschappelijk werker

indra@revaterlinde.be

Tori De Ryck

Logopediste

tori@revaterlinde.be

Myrte Konings

Logopediste

myrthe@revaterlinde.be

Nele Schok-kaert

logopediste

nele@revaterlinde.be

Martine Van Aken

logopediste

martine@revaterlinde.be

Lore Verlaet

logopediste

lore@revaterlinde.be

Marjolein Hondekyn

psychologe

marjolein@revaterlinde.be

Maren Vande Sompele

psychologe

maren@revaterlinde.be

Lauren Teck

psychologe

lauren@revaterlinde.be

Laura Van Hoecke

psychologe

laura@revaterlinde.be

Nele Declercq

psychologe

nele.d@revaterlinde.be

Dorien Blommaert

psychologe

dorien@revaterlinde.be

Gaƫlle De Coster

psychomotorisch therapeute

gaelle@revaterlinde.be

Aude Winderickx

PSYCHOMOTORISCH THERAPEUTE

aude@revaterlinde.be

Fien Goossens

psychomotorisch therapeute

fien@revaterlinde.be

Randi Berghman

psychomotorisch therapeute

randi@revaterlinde.be

Mia Ivens

ergotherapeute

mia@revaterlinde.be

Hannah De Pooter

ergotherapeute

hannah@revaterlinde.be

sarah vercruyssen

ergotherapeute

interim@revaterlinde.be

contact

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten